Raport ewaluacji podsumowującej

Szanowni Państwo! W związku z tym, że zakończono drugi (ostatni) etap projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich", w zakładce pliki do pobrania dostępny jest Raport z przeprowadzonej ewaluacji podsumowującej.

Raport ewaluacji śródokresowej

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że zakończono pierwszy etap projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich", w zakładce Pliki do pobrania dostępny jest Raport z przeprowadzonej ewaluacji seminariów promocyjnych, które odbyły się w dniach 26-28.04.2011 r. w 5 gminach Lokalnej Grupy Działania.

Zakończenie rekrutacji do Inkubatora produktu lokalnego

Szanowni Państwo!

W dniu 23 maja 2011r. zakończyła się rekrutacja uczestników do Inkubatora produktu lokalnego - II części projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich".

W Inkubatorze produktu lokalnego weźmie udział 5 organizacji pozarządowych z terenów gmin obszaru LGD "Brynica to nie granica".

Wybrane organizacje to:
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Psarach (gmina Woźniki)
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Kamienicy Śląskiej (gmina Woźniki)
  • Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży "Uskrzydlamy" (gmina Ożarowice)
  • Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki (Gmina Siewierz)
  • Towarzystwo Społeczno – Kulturalne "NIWY" Brudzowice (Gmina Siewierz)

Przedłużenie rekrutacji do Inkubatora produktu lokalnego!!!

Szanowni Państwo,
Informujemy, że rekrutacja do II etapu Projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich" tj. do Inkubatora produktu lokalnego została przedłużona do dnia 23.05.2011r (poniedziałek). Dokumenty rekrutacyjne można składać w biurze LGD od 8:00 do 16:00

22.04.2011 r. - Rekrutacja do Inkubatora produktu lokalnego

Od 26.04.2011 r. do 13.05.2011 r. trwa rekrutacja uczestników Inkubatora produktu lokalnego w ramach projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich".

Zapraszamy do kontaktu z Biurem LGD "Brynica to nie granica" pod nr tel. 32 380 23 28 lub drogą elektroniczną (lgd@lgd-brynica.pl) w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest czytelne wypełnienie i osobiste dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami do Biura Projektu (Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica", Pyrzowice ul. Centralna 5, 42 – 625 Ożarowice w godzinach od 8:00 – 15:00).

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w zakładce: PO KL -> Pliki do pobrania w pliku Formularz rekrutacyjny do inkubatora oraz w Biurze Projektu.

28.03.2011 - Konkurs na wykładowców/trenerów w ramach projektu "Przedsiębiorczość społeczna na trenach wiejskich"

Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" w związku z realizowanym projektem "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje trenerów do prowadzenia seminariów i szkoleń, które będą realizowane do 31.08.2011 r.

Trenerzy zostaną wyłonieni na podstawie następujących kryteriów:

• doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń w ramach ES, w tym skierowanych do mieszkańców terenów wiejskich
  • warunki współpracy

Wymagania:

• dyspozycyjność do przeprowadzenia seminariów i szkoleń w wyznaczonym przez organizatora czasie i miejscu
  • wysokie umiejętności komunikacji werbalnej
  • wysoka kultura osobista
  • obiektywizm i koncentracja na rozwiązaniach
  • umiejętność prowadzenia dyskusji

Trenerów zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz wypełniony formularz (załącznik do ogłoszenia) do dnia 21 kwietnia 2011 r. na adres lgd@lgd-brynica.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod w/w adres bądź telefoniczny na nr: 32 380 23 28. Informacji udziela Paulina Jóźwik lub Magdalena Trelińska.

Osoby wybrane w ramach konkursu zostaną powiadomione o jego wynikach.

Formularz dla trenera [MS Word]

Podstrona współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.