Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju i Promocji Wsi Boguchwałowice (Gmina Mierzęcice)

Cele działania organizacji:

1. Integracja społeczeństwa na rzecz rozwoju i promocji środowiska oraz pobudzenie wrażliwości społecznej,
  2. Tworzenie warunków rozwoju samorządności poprzez wpieranie inicjatyw gospodarczych, kulturalno- oświatowych i proekologicznych,
  3. Wspomaganie Szkoły Podstawowej w Boguchwałowicach w zakresie kształcenia i wychowania młodego pokolenia,
  4. Podejmowanie działań na rzecz poprawy wizerunku wsi i zwiększenia poczucia bezpieczeństwa jej mieszkańców,
  5. Inspirowanie działań mających na celu podwyższenie standardu życia mieszkańców wsi.

Stanisław Nowak - Prezes
Dariusz Siudyka - Wiceprezes