Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc (Gmina Siewierz)

Cele działania organizacji:

1. Ochrona praw i interesantów oraz udzielanie pomocy w sprawach socjalno- bytowych, rehabilitacji i leczenia osób objętych pomocą i opieką Stowarzyszenia,
  2. Prowadzenie działań w zakresie pracy oświatowej, kulturalnej, społecznej, rekreacyjno- sportowej i innych objętych planem działania Stowarzyszenia w zakresie działalności statutowej,
  3. Propagowanie w społeczeństwie problemów rehabilitacji i leczenia osób niepełnosprawnych oraz podejmowania działań zmierzających do pozyskiwania pomocy i wsparcia działalności Stowarzyszenia ze strony innych podmiotów.

Dane kontaktowe:
Adres: