Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Psary-Babienica (Gmina Woźniki)

Cele działania organizacji:
Podstawowym celem działania Klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz prowadzenie pracy wychowawczej poprzez umożliwienie wszystkim chętnym z terenu Psar i Babienicy oraz okolicznych, przyległych miejscowości uprawiania sportu, w tym przede wszystkim piłki nożnej , na boiskach i obiektach sportowych użytkowanych przez Klub. Działalność Klubu winna przyczynić się do integracji lokalnej społeczności.

Stefan Kucharczyk - Prezes
Stefan Grotecki - Wiceprezes