17.06.2010 r. - Ogłoszenie o ocenie wniosków w konkursie "Małe projekty"

W wyniku przeprowadzonej procedury wyboru operacji złożonych do Biura LGD "Brynica to nie granica" w konkursie dla działania "Małe projekty" Rada Związku Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" w dniu 14 czerwca 2010r. podjęła uchwałę zatwierdzającą listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach budżetu LGD.

• 31.05.2010 r. - INFORMACJA O POSIEDZENIU RADY ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ LGD

Informujemy, że w dniu 27 maja 2010r. o godz. 17.00 w biurze Związku odbyło się posiedzenie Rady Związku Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” w celu oceny 26 projektów o dofinansowanie złożonych w ramach działania „Małe projekty”.

Poniżej zamieszczamy

18.05.2010 r. - Zawiadomienie o posiedzeniu Rady Związku

Zgodnie z § 6 Regulaminu Organizacyjnego Rady Związku Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” zawiadamiam o posiedzeniu Rady Związku, które odbędzie się w dniu 27.05.2010r. o godz. 17.00 w siedzibie Biura Związku w Pyrzowicach ul. Centralna 5 pokój nr 111.

Na posiedzeniu Rada dokona oceny zgodności złożonych w konkursie na „Małe projekty” projektów z Lokalną Strategią Rozwoju, oraz oceny na podstawie lokalnych kryteriów wyboru zgodnie z „Procedurą wyboru operacji” stanowiącej rozdział 9 Lokalnej Strategii Rozwoju.

Przewodniczący Rady Związku
    Stanisław Paks

18.05.2010 r. - Informacja Zarządu o liczbie złożonych wniosków

Zarząd informuje, iż w ogłoszonym naborze wniosków o przyznanie pomocy w ramach działań:

• Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
    • Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw
    • Małe projekty

w terminie od 15 kwietnia 2010r. do 11 maja 2010r. wpłynęło 26 wniosków w ramach „Małych projektów”.

31.03.2010 r. - MAŁE PROJEKTY

W ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego PROW 2007 – 2013, LGD "Brynica to nie granica" ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu "Małe projekty".

Zarząd Województwa Śląskiego informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego PROW 2007 – 2013, na konkurs "Małe projekty" w terminie od dnia 15 kwietnia 2010 r. do dnia 11 maja 2010 roku. Wnioski należy składać bezpośrednio w biurze LGD "Brynica to nie granica".

Poniżej udostępniamy pełną treść ogłoszenia wraz z wykazem dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez Stowarzyszenie LGD "Brynica to nie granica":

10.02.2010 r. - Ogłoszenie o ocenie wniosków w konkursie "Małe projekty"

W wyniku przeprowadzonej procedury wyboru operacji złożonych do Biura LGD "Brynica to nie granica" w konkursie dla działania "Małe projekty" Rada Związku Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" w dniu 10 lutego podjęła uchwałę zatwierdzającą listę projektów wybranych do dofinansowania oraz listę projektów nie wybranych do dofinansowania w ramach budżetu LGD.

Poniżej zamieszczamy:

26.01.2010 r. - Ogłoszenie o ocenie wniosków w konkursie "Małe projekty"

Informujemy, że w dniu 26 stycznia 2010r. o godz. 16.00 w biurze Związku odbyło się posiedzenie Rady Związku Stowarzyszeń w celu oceny 18 projektów o dofinansowanie złożonych w ramach działania "Małe projekty".

Poniżej zamieszczamy:

20.01.2010 r. - Ogłoszenie o naborze wniosków do konkursu "Małe projekty"

Na podstawie § 6 Regulaminu Organizacyjnego Rady Związku Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" zawiadamiam o posiedzeniu Rady Związku, które odbędzie się w dniu 26.01.2010 r. o godz. 16.00 w siedzibie biura Związku w Pyrzowicach ul. Centralna 5 pokój nr 111.

Na posiedzeniu Rada dokona oceny zgodności złożonych w konkursie na "Małe projekty" projektów z Lokalną Strategią Rozwoju, oraz oceny na podstawie lokalnych kryteriów wyboru zgodnie z "Procedurą wyboru operacji" stanowiącej rozdział 9 Lokalnej Strategii Rozwoju.

Przewodniczący Rady Związku
    Stanisław Paks