18.05.2010 r. - Informacja Zarządu o liczbie złożonych wniosków

Zarząd informuje, iż w ogłoszonym naborze wniosków o przyznanie pomocy w ramach działań:

• Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
  • Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw
  • Małe projekty

w terminie od 15 kwietnia 2010r. do 11 maja 2010r. wpłynęło 26 wniosków w ramach „Małych projektów”.

31.03.2010 r. - TWORZENIE I ROZWÓJ MIKROPRZEDSIĘBIORSTW

W ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego PROW 2007 – 2013, LGD "Brynica to nie granica" ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw".

Zarząd Województwa Śląskiego informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego PROW 2007 – 2013, na konkurs " Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" w terminie od dnia 15 kwietnia 2010 r. do dnia 11 maja 2010 roku. Wnioski należy składać bezpośrednio w biurze LGD "Brynica to nie granica".

Poniżej udostępniamy pełną treść ogłoszenia wraz z wykazem dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez Stowarzyszenie LGD "Brynica to nie granica":